poniedziałek, 9 czerwca 2014

Zabawa Francji z Jamajką

Reprezentacja Francji rozgromiła w Lille reprezentacje Jamajki aż 8:0 w ostatnim meczu przed wyjazdem do Brazylii.

Strzelanie rozpoczął w 17 minucie meczu Yohan Cabaye który po świetnej akcji zespołowej wykończył strzałem w prawy słupek bramki i Francja objeła prowadzenie 1:0.  Już 3 minuty pózniej piętką do bramki trafił Blaise Matuidi i Francuzi prowadzili już 2:0. Jeszcze jedną bramkę przed przerwą zdobyć Karim Benzema trafiając kapitalnie strzałem technicznym w prawy górny słupek bramki. Po przerwie Francja trafiła bramke na 4:0 autorstwa Oliviera Giroud a w 63 minucie Benzema kolejnym świetnym strzałem zdobył bramke na 5:0. Kolejną bramke na 6:0 trafił Matuidi trzy minuty pózniej. Ostatnie dwie bramki dla Francji zdobył wpuszczony z ławki Antoine Griezmann i Francja pokonała Jamajke aż 8:0 .

Francja - Jamajka 8:0
Yohan Cabaye (17), Blaise Matuidi (20, 66), Karim Benzema (38, 63), Olivier Giroud (53), Antoine Griezmann (77, 89)