niedziela, 15 czerwca 2014

Szybkie dwa ciosy. | Chile v. Australia

Chile pewnie pokonało reprezentacje Australii 3:1 chociaż wynik nie przedstawia wydarzeń na boisku.

Od początku meczu Chilijczycy ruszyli do ataku co przełozyło się na dwa szybkie ciosy. W 12 minucie do bramki trafił Alexis Sanchez a dwie minuty pózniej Sanchez kapitalnie odegrał do Jorge Valdivii który zdobył ładną bramkę.

Gdy wydawało się że kolejne bramki to kwestia czasu bramkę na 1:2 zdobył Tim Cahill ktory wyskoczył do dośrodkowania i strzałem głową pokonał Claudio Bravo.

W drugiej połowie Chile opadło z sił co wykorzystywała Australia i próbowała pokonać Bravo. Marc Bresciano byl najbliżej bramki ale kapitalnie jego strzał obronił Claudio Bravo.

Australia robila co mogla zeby zdobyć gola na wage 1 pkt ale w doliczonym czasie gry Matthewa Ryana pokonal Jean Beausejour.

Chile – Australia 3:1 (2:1)

Bramki: Sanchez 12, Valdivia 14, Beausejour 90+2 – Cahill 35

Australia: Ryan – Franjić (49. McGowan), Davidson, Spiranović, Wilkinson – Leckie, Oar (69. Halloran), Jedinak, Bresciano (78. Troisi) – Cahill.

Chile: Bravo – Mena, Isla, Medel, Jara – Aranguiz, Diaz, Vidal (60. Gutierrez) – Valdivia (68. Beausejour) – Sanchez, Vargas (87. Pinilla)