niedziela, 15 czerwca 2014

Pewna wygrana Kolumbii | Grecja v. Kolumbia

Kolumbia pewnie pokonała Grecje 3:0 w pierwszym meczu Grupy C podczas Mundialu w Brazylii.

Od początku meczu Kolumbia zaatakowała co przełozylo się na 5. minute gdzie Juan Cuardado zagral do Pablo Armero a ten strzałem w lewy dolny słupek pokonał Karnezisa.

Grecja po tej bramce próbowała stworzyć sytuacje lecz najbliżej byli w 28 minucie gdzie Cholevas strzelił na bramkę Ospiny lecz bramkarz Kolumbii był lepszy.

Tuż przed przerwą swoją sytuacje miał rowniez Georgio Samaras lecz nie udało mu się pokonać bramkarza Kolumbii.

Po przerwie Kolumbia kontrolowała gre co przelozylo sie na 58. minute gdzie Abel Aguilar dośrodkowal z rzutu roznego a do glowki skoczyl Teofilo Gutierrez ktory pokonał bramkarza Grecji i Kolumbia prowadzila już 2:0

Grecjca w 63. minucie miala najlepszą sytuacje do strzelania gola lecz po strzale Gekasa pilka trafila w poprzeczke.

W doliczonym czasie gry wynik ustalil James Rodriguez i Kolumbia wygrala z Grecją 3:0

Kolumbia – Grecja 3:0 (1:0)

Bramki: Armero 5, Gutierrez 58, Rodriguez 90+3.

Kolumbia: Ospina – Armero (74. Arias), Yepes, Zapata, Zuniga, Sanchez, Aguilar (68. Mejia), Ibarbo, Rodriguez, Cuadrado, Gutierrez (76. Martinez).

Grecja: Karnezis – Cholevas, Papastathopoulos, Manolas, Torosidis, Kone (78. Karagounis), Maniatis, Samaras, Katsouranis, Salpingidis (57. Fetfatzidis), Gekas (64. Mitroglou).