niedziela, 15 czerwca 2014

Kostaryka sprawia wielką sensacje. ! | Kostaryka v. Urugwaj

Reprezentacja Kostaryka sensacyjnie pokonała Urugwaj 3:1 w pierwszym meczu grupy D podczas Mundialu w Brazylii. Cały mecz na ławce spędzil Luis Suarez.

Od początku meczu oglądaliśmy wyrównany mecz i Kostaryka nie pozwała Urugwajowi przeprowadzić bramkowej akcji. Aż do 23 minuty gdzie Junior Diaz sfaulował w polu karnym Diego Godina a do jedenastki podszedł Edinson Cavani który zamienił karnego na bramkę.

W drugiej połowie Kostaryka zaczeła przewazać co sie przelozylo an 54 minuty gdzie Joel Campbell uderzył na 16 metrze i pokonal Fernando Muslery i Kostaryka sensacjnie remisowała z Urugwajem 1:1.

Lecz już 3 minuty pozniej Bolanos dośrodkowal z rzutu wolnego na glowe Oscara Duarte a ten kapitalnie posłał piłke do bramki i Kostaryka sensacyjnie ojebała prowadzenie 2:1.

W 83 minucie kapitalnie podaje wykonal Campbell ktory podal do Urena a ten plasik strzalem pokonal Muslera i dal prowadzenie Kostaryce 3:1.

W doliczonym czasie gry Maxi Pereira brutalnie sfaulowal zawodnika Kostaryka i otrzymał czerwoną kartke co eliminuje go z meczu z Anglią.

Ostatecznie Kostaryka sensacyjnie pokonała Urugwaj 3:1 i szanse Urusów na awans do 1/8 powoli uciekają..

Urugwaj – Kostaryka 1:3 (1:0)

Bramki: Cavani 24-k – Campbell 54, Duarte 57, Urena 84.

Urugwaj: Muslera – Pereira, Lugano, Godin, Caceres, Stuani, Arevalo, Gargano (61. Gonzalez), Rodriguez (76. Hernandez), Forlan (61. Lodeiro), Cavani.

Kostaryka: Navas – Gamboa, Duarte, Gonzalez, Umana, Diaz, Ruiz (83. Urena), Borges, Tejda (75. Cubero), Bolanos (89. Barrantes), Campbell.