sobota, 7 czerwca 2014

Inne mecze towarzyskie - 07.06

Sobotniej nocy odbyły się kolejne mecze towarzyskie. Pewne zwycięstwa odniosły reprezentacje Japonii,Kolumbii,Portugalii,Chorwacji oraz Grecji.

Grecja - Boliwia

Grecja pokonała reprezentacje Boliwii 2:1 w ostatnim ich towarzyskim spotkaniu przed Mundialem w Brazylii. Po pierwszej połowie Grecja prowadziła 1:0 po bramce Koke w 21 minucie na 2:0 w 2 połowie podwyższył Katsouranis. Honorową bramkę na 1:2 zdobył Rudy Cordozo.

Tuż po spotkaniu gdy Grecy zamierzali odlecieć do Brazylii ich samolot uległ awarii gdyż w samolocie wykryto usterkę systemu nawigacji. Grecy pozostali calą noc w New Jersey.

Grecja - Boliwia 2:1 (1:0)

Bramki :
dla Grecji - Panagiotis Kone (21), Konstantinos Katsouranis (54) - dla Boliwii - Rudy Cardozo (70).
-----------------------------------------------

Kostaryka - Irlandia

Bramkę na 1:0 zdobył w 18 minucie kiedy głową do bramki zdobył Kevin Doyle. W 42 minucie drugą żółtą kartkę zobaczył reprezentant Kostaryki Gonzalez lecz Irlandia nie przycisneła rywala i to wykorzystała Kostaryka czego skutkiem był rzut karny i bramka na 1:1 zdobyta przez Borges'a. Dwie minuty później Robbie Keane nie wykorzystał rzutu karnego i ostatecznie Irlandia zremisowała z Kostaryką 1:1

Kostaryka - Irlandia 1:1 (0:1)

Bramki:  dla Kostaryki - Celso Borges (64-karny) - dla Irlandii - Kevin Doyle (18-głową)
------------------------------------------------

Portugalia - Meksyk

Portugalia pokonała Meksyk 1:0 po bramce w 93 minucie autorstwa Bruno Alves'a. Wrzutkę w pole karne wykonał Joao Moutinho a główką do bramki trafił Bruno Alves. Portugalia ostatni mecz przed Mundialem rozegra w wtorek gdzie podejmą reprezentacje Irlandii.

Portugalia - Meksyk 1:0 (0:0)

Bramki : dla Portugalii - Bruno Alves (90+3-główka)
--------------------------------------------

Kolumbia - Jordan

Reprezentacja Kolumbii pewna pokonała Jordan aż 3:0 i z czego dwie bramki padły z rzutu karnego. Na 1:0 bramkę z karnego zdobyl James Rodriguez , na 2:0 podwyższył również z karnego Juan Cuardado zwycięstwo Kolumbii przypieczętował w 89 minucie Freddy Guarin. Jordan kończył mecz w 10 po czerwonej kartce Yasenna

Kolumbia - Jordan 3:0 (1:0)

Bramki :  James Rodriguez (42 - karny), Juan Cuadrado (83 - karny), Freddy Guarin (89)
-------------------------------------------

Japonia - Zambia

Japonia źle rozpoczeła te spotkanie przegrywając już po 29 minutach 2:0 po bramkach Katongo i Sinkala. Tuż przed przerwą honorową bramkę na 1:2 zdobył Honda. W 2 połowie czekaliśmy na bramki aż do 73 minuty kiedy na 2:2 do bramki trafił Kagawa a dwie minuty później Japonie na prowadzenie wyprowadził Honda. W 89 minucie na 3:3 bramkę zdobył Musonda ale to Japonia w 91 minucie decydującą bramkę na wage zwycięstwa zdobył Okubo.

Japonia - Zambia 4:3 (1:2)

Bramki : dla Japonii - Keisuke Honda (40-karny, 75), Shinji Kagawa (73), Yoshito Okubo (90+1); dla Zambii - Chris Katongo (9), Nathan Sinkala (29), Lubambo Musonda (89).
-----------------------------------------

Chorwacja - Australia

Chorwacja pokonała reprezentacje Australii 1:0 po bramce w 58 minucie Nikica Jelavicia. To był ostatni sparing obu reprezentacji przed Mundialem w Brazylii

Chorwacja - Australia 1:0 (0:0)
Bramki : Jelavić (58)