niedziela, 15 czerwca 2014

Drogba przestraszył Japonie i dał wygraną WKS | WKS v. Japonia

Wybrzeże Kości Słoniowej pokonało Japonie 2:1 chociaż do minuty 62. kiedy Didier Drogba pojawił się na boisku Japonia prowadziła 1:0 a WKS w ciągu następnych 4 minut zdobyło bramki na wagę 3 pkt.

Początek meczu najlezał do WKS którzy atakowali na bramke Japonii lecz bez powodzenia i tedy z kontrą ruszyła Japonia a dokladnie Keisuke Honda który uderzył z okolicy pola karnego i dał prowadzenie Japonii.

Następne minuty byly dośc ciekawe gdzie raz przewazala Japonia a raz WKS lecz zadna z tych reprezentacji nie potrafiła zdobyć bramki.

Moment meczu przyszedł w 62 minuice kiedy na boisku pojawił sie Didier Drogba i w ciągu 4 minut Wybrzeże Kości Słoniowej zdobylo dwie bramki najpierw do bramki trafil Wilfried Bony a pozniej po kapitalnej wrzutce Auriera trafil Gervinho.

Ostatnie 20 minut meczu WKS przeważalo i kontrolowało mecz a Japonia zaczela sie gubić i WKS pokonało Japonie 2:1.

Wybrzeże Kości Słoniowej - Japonia 2:1 (0:1)

Bramki: Wilfried Bony (64), Gervinho (66) - Keisuke Honda (16)