poniedziałek, 16 czerwca 2014

Benzema bohaterem Francji "Les Blues" pewnie wygrywają.

Reprezentacja Francji pewnie pokonała Honduras 3:0 a Karim Benzema zdobył dwie bramki.

Od początku meczu Francuzi pewnie przeważali nad Hondurasem. W 14 minucie Blaise Matuidi trafił w poprzeczke a po chwili równiez w poprzeczke trafił Antoine Griezmann.

W 25 minucie doszlo do starcia Pogby z Palaciosem obydwaj otrzymali po zóltym kartoniku lecz dlugo se nie pograł bo w 44 minucie po faulu na Pogbie sędzia wskazal na rzut karny i wyrzucil z boiska Wilsona Palaciosa do jedenastki podszedl Karim Benzema ktory pewnie zdobyl bramke

Po zmianie stron Yohan Cabaye dośrodkowal w pole karne a Benzema uderzył na bramkę Piłka odbila sie od slupka oraz od bramkarza Hondurasu ktory probowal ratowac pilke przed wpadnięciem do bramki lecz piłka przekroczyla linie co było widać na techologii goal-line.

W 72 minucie meczu Karim Benzema po raz drugi zdobyl bramke i ustalil wynik na 3:0 dla Francji.

Francja – Honduras 3:0 (1:0)
Bramki: Benzema 43-k, 73, Valladares 48-s

Francja: Lloris – Debuchy, Varane, Sakho, Evra, Pogba (57. Sissoko), Cabaye (65. Mavuba), Matuidi, Valbuena (78. Giroud), Benzema, Griezmann

Honduras: Valladares – Izaguirre, Figueroa, Bernardez (46. Chavez), Beckeles, Espinoza, Palacios, Garrido, Najar (58. Claros), Costly, Bengston (46. Garcia)